Udělejte radost a věnujte DÁRKOVÝ POUKAZ do Divadla Kampa

dárkový poukazk dispozici jsou dvě varianty poukazů (na 3 vstupenky nebo na 6 vstupenek). Podrobnosti
s možností objednání
zde.

Michaela Petersen

Tanec života, Komunikace se zvířaty, 7 oblastí těla... 

Cestovatelka a průvodkyně nejen světem zvířat.

Slovo NUSTA znamená v jazyce indiánů Quechua ženský princip, horská princezna. Tímto jménem mě jednoho večera nazvala indiánská babička Dona Maria pod posvátnou horou Machu Picchu v Peru.

Mnoho let jsem prožila v Dánsku...

V současné době se cítím přitahována zpět do rodné vlasti energií a magií Čech. V Dánsku jsem prošla intenzivním výcvikem, kde jsem rozvinula základy jasného slyšení a vidění, napojení, psychologie práce s klientem apod. Dále jsem absolvovala kurz komunikace se zvířaty, prošla výcvikem automatické kresby. Ve Španělsku jsem studovala energeticko-sluneční masáž.

Díky svým toulavým botám jsem se dostala do mnoha zemí světa.

Původně jsem inženýrka vodohospodářka, ale celý život pracuji s lidmi. V Dánsku jsem 15 let. V zimě jsem vyučovala gymnastiku, vedla kurzy práce s tělem. V letě pracovala jako průvodce, připravovala různé cesty do mnoha koutů celého světa a organizovala spirituální kurzy.

V posledních letech mě mé toulavé boty dovedly až k indiánům Q´ero do Peru, bydlela jsem u Tolteků v Mexiku, tancovala s nimi obřadní tance u Pyramid, setkala se s Mayi a severoamerickými indiány. Všechna tato setkání obohatila můj život.

S námi se můžete podívat různých koutů celého světa - například za indiány Q´ero do Peru, za Toltéky a Mayi do Mexika a Guatemaly, můžete projít poutní stezkou El Camino do Santiaga de Compostely, poznat mystickou Galícii a mnoho dalších krasných míst plných energie.

Smyslem CESTY je právě CESTA.

Rádi bychom Vám na našich cestách pomohli odložit starosti všedních dní, doplnit energii a znovu najít radost ze života. Najít svou vlastní cestu a znovu nastolit rovnováhu a harmonii jak v sobě, tak ve vašich vztazích.

Některé cesty jsou spojeny i se semináři intenzivního duchovního a osobního růstu.

Připravujeme také cesty podle vašich přání a požadavků. Pořádáme přednášky, semináře a workshopy.  

Další informace

Zobrazeno 6995 krát Naposledy změněno čtvrtek, 01 říjen 2015 17:28