Udělejte radost a věnujte DÁRKOVÝ POUKAZ do Divadla Kampa

dárkový poukazk dispozici jsou dvě varianty poukazů (na 3 vstupenky nebo na 6 vstupenek). Podrobnosti
s možností objednání
zde.

Podpořte nás

Milý diváku, 

připravili jsme možnost podpořit naši činnost. Pokud Vás naše představení, besedy a jiné kulturní a společenské akce baví, budeme rádi, když naše divadlo podpoříte. 

Zasláním jedné z níže uvedených částek na náš bankovní účet dávate dar v uvedené hodnotě na naši hlavní činnost, tj. tvorbu a organizování divadelních představení a jiných kulturních pořadů a projektů na vlastní divadelní scéně. Pokud máte zájem o zaslání účetního dokladu - potvrzení o převzetí daru, po dokončení platby vyplňte prosím ve formuláři vaši e-mailovou adresu a my se s Vámi spojíme. 

Mockrát děkujeme za podporu a pomoc, věříme, že budeme mít vždy co nabídnout na oplátku. Ať už jsou to pořady Duše K, Malá Vizita a další, které nabízíme zdarma a bez reklam ke zhlédnutí, nebo představení a další program, které sice nejsou zdarma, ale s Vaší podporou mohou vůbec vznikat a fungovat.

S velikými díky za Divadlo Kampa

Iveta Dušková

Příjemce daru je provozovatel Divadla Kampa - Divadlo Kampa o.p.s. (obecně prospěšná společnost) se sídlem Újezd 450/40 Malá Strana, Praha 1 11800, IČ: 26559625.

Pokud vám žádná z níže uvedených částek nevyhovuje, můžete poslat libovolnou částku bankovním převodem na účet Divadla Kampa o.p.s.:  2600351532/2010 (Fio banka). Do zprávy pro příjemce prosím uveďte: "dar na činnost". Děkujeme!

 

Daruj 25Kč Daruj 50Kč Daruj 100Kč Daruj 500Kč Daruj 1000Kč 

 

Milí diváci, máme obrovskou radost! Mockrát vám děkujeme za vaši velkou podporu Divadla Kampa v roce 2016, opravdu se nám podařilo díky vám dorovnat rozpočet a můžeme dále pokračovat v naší činnosti v malém divadélku na Malé Straně. V roce 2016 se podařilo úspěšně realizovat obě nové inscenace - Budu všude kolem tebe / divadelní představení ve spolupráci s nadací Dlouhá cesta, která sdružuje rodiče, kteří přišli o dítě. Společně s maminkami-neherečkami připravila Iveta Dušková (premiéra 12.3.2016) a Dobrodružné putování Ducha Ducháčka / pohádka pro děti od 4 let o malém divadelním duchovi, který se omylem vydá na cestu kolem světa, ale šťastně se dostane zpátky domů na Kampu, napsala Agáta Dušková (premiéra 26.11.2016).

Pro rok 2017 jsme obdrželi dotaci od hlavního města Prahy ve výši 250.000,-Kč a od městské části Praha 1 dotaci ve výši 20.000,-Kč . Rozpočet pro tento rok činí asi 3.000.000,-Kč a zahrnuje provoz Divadla Kampa, produkci devíti večerních a čtrnácti dětských představení, dvě až tří větší akce bez vstupného ročně (Den otevřených dveří, Noc divadel, Dětský den) a tvorbu nových představení a projektů. 

Rádi bychom upozornili, že Jaroslav Dušek svoji činnost pro Divadlo Kampa koná zdarma, za své pořady si nebere žádný honorář. Iveta Dušková si nebere žádnou odměnu za svou práci ve funkci ředitelky divadla, nechává si pouze honoráře za hereckou, případně režijní a dramaturgickou činnost. 

Budeme rádi, když naši činnost podpoříte i v roce 2017. Čekají nás opět dvě nové inscenace: 

Anna Kareninová / premiéra 7.4. 2017, večerní představení, projekt připravuje režisérka Iveta Dušková (soubor Cylindr), obsazení: Pavla Drtinová, Pavel Kryl, Petr Herold, Agáta Dušková a Marek Menšík. Autorka dramatizace, Iveta Dušková, vybrala z románu jen pět klíčových postav a sleduje jejich vztahové linie. Nejtěžší a nejdůležitější v životě jsou vztahy, partnerské, rodičovské, milenecké... A ty se vždy odvíjejí od vztahu k sobě. Ztratí-li člověk úctu a lásku k sobě, nemůže ji dát ani druhým. Cílem je na jeviště přenést komorní, niterné a nadčasové drama, které se může odehrát kdekoliv a kdykoliv. Vnější okolnosti nejsou tak důležité, jako ty vnitřní.

Heidi, děvčátko z hor / premiéra podzim 2017, rodinné představení, projekt připravuje režisérka Iveta Dušková (soubor Cylindr). Příběh malého děvčátka Heidi, které svou opravdovostí, upřímností, láskou a radostí dokáže otevírat i ta nejzatvrzelejší srdce, je příběh, který znají čtenáři, jak starší generace, tak i ti mladší. Jeho atmosféra a moudré poselství zapadá do naší koncepce tzv. rodinných představení.

Děkujeme!

 

 

Pro zájemce zde uvádíme náš rozpočet pro rok 2016:

Náš roční rozpočet činí asi 2.800.000,-Kč, pro rok 2016 jsme dostali od Magistrátu hlavního města Prahy podporu ve výši 250.000,-Kč a od MČ Praha 1 podporu ve výši 20.000Kč na celoroční činnost, pro jednotlivé projekty žádáme také podporu např. od Nadace Život umělce či od konkrétních sponzorů. Naše vlastní příjmy (vstupné, produkční a technické služby, pronájmy, zájezdy, představení pro školy) dosáhnou dle odhadu pro rok 2016 asi 2.200.000,-Kč. Do naplnění rozpočtu nám tedy chybí asi 250.000,-Kč. 

Váš dar bude použit na uhrazení zejména těchto nákladů: technické zajištění přenosů z Divadla Kampa, tvorbu nových pořadů a projektů - plánujeme:

Budu všude kolem tebe / divadelní představení ve spolupráci s nadací Dlouhá cesta, která sdružuje rodiče, kteří přišli o dítě. Společně s maminkami-neherečkami připravuje Iveta Dušková. Premiéra 12.3.2016.

Dobrodružné putování Ducha Ducháčka / pohádka pro děti od 4 let o malém divadelním duchovi, který se omylem vydá na cestu kolem světa, ale šťastně se dostane zpátky domů na Kampu. Připravuje Agáta Dušková. Premiéra listopad 2016.