Vytisknout tuto stránku

Informace o vstupenkách

  • | 148555×

 

 

OD 2.1.2018 DO 15.6.2018 PLATÍ TATO OTEVÍRACÍ DOBA POKLADNY: 

PO-ČT 16:00 - 18:30
PÁ 10 - 13 
 
Pokladna bude uzavřena o státních svátcích (30.3., 2.4., 1.5., 8.5.2018).
 
Pokladna se otevírá také hodinu před každým představením a je otevřena až do začátku představení. Rezervované vstupenky doporučujeme vyzvednout nejpozději 30 minut před začátkem. V tomto čase lze vyzvednout pouze lístky na aktuální představení !
  
Předprodej začíná vždy 28. dne před-předcházejícího měsíce (např. předprodej na listopad začíná 28. září), pokud nechcete spuštění předprodeje propásnout, sledujte náš FB nebo odebírejte Novinky e-mailem.
 

Kontaktní e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kontaktní telefon (z technických důvodů volejte prosím POUZE během PEVNÉ otevírací doby pokladny, tj. po-čt 16-18:30, pá 10-13): 776 44 77 44

 

Vstupenky můžete rezervovat vždy u detailu vybrané akce kliknutím na vybraný termín a tlačítkem OBJEDNAT.

Vstupenky jsou vždy neadresné - místo si vyberete při příchodu, vidět a slyšet je odevšad velmi dobře:-)

Rezervace platí týden od jejího provedení. Rezervace učiněné v kratší době než 7 dnů, je nutné vyzvednout nejpozději 30 minut před začátkem představení, po té rezervace propadá a místa budou nabídnuta dalším zájemcům.

Platba převodem je nejpohodlnější cestou pro nás i Vás. Platbu proveďte pod VS, kterým je číslo vaší objednávky. Vstupenky Vám poté dorazí do dvou pracovních dnů v pdf formátu k vytištění na mail, který jste při objednání zadali. 

Číslo účtu: 2600351532/2010 (Fio banka)

V kanceláři divadla je možné platit pouze hotově.

 

SLEVY

U některých představení je možno uplatnit slevu student/senior/ztp (možnost slevy a její výše je vyznačena v detailu akce, ve většině případů se jedná o 20-40%), slevu lze získat při osobním vyzvednutí lístků na pokladně Divadla Kampa, případně po zaslání příslušného dokladu jako foto či sken na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Lístky si rezervujete jako plnocenné tlačítkem OBJEDNAT u příslušné akce a po prokázání nároku na slevu dostanete rezervované vstupenky za sníženou cenu.
 

Děkujeme a těšíme se na Vaši návštěvu!

PS: Na představení choďte, prosíme, VČAS. Vzhledem k prostorovému uspořádání divadla NELZE pouštět publikum po začátku představení, výjimku tvoří besedy.

Naposledy změněno pondělí, 26 březen 2018 18:00