Udělejte radost a věnujte DÁRKOVÝ POUKAZ do Divadla Kampa

dárkový poukazk dispozici jsou dvě varianty poukazů (na 3 vstupenky nebo na 6 vstupenek). Podrobnosti
s možností objednání
zde.

BACHOVA KVĚTOVÁ TERAPIE V SYMBOLECH a Elementární symboly

Jiřina Lockerová - 15.10. 9:00-18:00 (1200 Kč)

Jde o předávání praxe s kartami – s obrazovým ztvárněním esencí Bachovech. Je to postup založený na intuitivním výběru esencí v podobě symbolů, které jsou schopny zastat jak diagnostiku, tak působení esence. Pro zvýšení citlivosti a sebedůvěry vlastního napojení na duchovní vedení jsou účastníci seznámeni s různým způsobem meditační přípravy. K tomu je předán celý nový soubor symbolů Elementárních, které se cvičí podobně jako cviky chi-kungu.

Znamená to tedy odlišnou práci s esencemi a jejich vybíráním. Absolvent tohoto semináře se tak stává terapeutem sám sobě a sdílením s ostatními si prohlubuje a zpevňuje i předává vlastní zkušenosti s účinky působení esencí v jejich obrazové podobě. 

K semináři je autorkou karet vypracovaný manuál se všemi postupy a také certifikát o absolvování tohoto způsobu praxe s Bachovkami.

Termín: 15.10.2017

Čas: 9:00-18:00 s polední pauzou na oběd

Cena: 1200 Kč

Lektorka: Jiřina Beinstein Lockerová ak.mal.

Jirina950w

Narozena v Brně, absolventka oboru Ilustrace na VŠUP v Praze. Ilustrovala naučné a dětské knížky, než její zájem o alternativní léčení a duchovní rozvoj se propojil s její tvorbou. Kromě volné malby a grafiky, kreslí a maluje osobní obrazy a mandaly a je autorkou souborů karet: „Bachova květová terapie v symbolech“, meditačních karet: „Cesta ke grálu“, a karet: „Sladění“. Její mandaly byly vydány v titulech: „ Mandaly atlanťanů“, Léčivé mandaly andělů“, Léčivé mandaly archandělů“. Rozvíjí možnosti mediální kresby a malby v komunikačních schopnostech obrazových symbolů.

Ve své praxi s různými typy symbolů, s jejich léčebným, iniciačním a harmonizačním působením pracuje svojí vlastní metodou AWENGEN. Prošla různými kurzy jako Léčení pránou, Reiki, numerologií, meditacemi a geomantickými semináři.

Příhlášky a více informací:

Jiřina B.Lockererová

777 088 074

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

www.lockerova.cz

Naposledy změněno pátek, 28 červenec 2017 17:19