Udělejte radost a věnujte DÁRKOVÝ POUKAZ do Divadla Kampa

dárkový poukazk dispozici jsou dvě varianty poukazů (na 3 vstupenky nebo na 6 vstupenek). Podrobnosti
s možností objednání
zde.

Dětský sbor BezNot

Z. Kropáčová, M. Foukalová Tošovská - každé pondělí 15:30, 16:30, 17:30 + středa 16:00 (1800 Kč/pololetí)

Dětský pěvecký sbor, zábavné písničky a hravé rozvíjení hudebního cítění a muzikálnosti dětí.

Sbor s už čtyřletou tradicí je zaměřen především na děti, které nemají znalost jakékoliv hudební nauky a not, a chtěly by zpívat a hudebně se rozvíjet.

Často tato neznalost bývá vnímána jako handicap, ale někdy může být i výhodou, protože noty mohou svým způsobem i svazovat, a to především v prožitku hudby. Nicméně děti chceme k této nauce dovést a postupně je noty třeba i naučit, ale jdeme na to tak říkajác od lesa.

Jednoduše vycházíme z toho, že hudba by měla být především radostí a zábavou a navíc zpívání je i skvělý prostředek komunikace, kde se ztrácí veškeré rozdíly mezi dětmi. Naopak je vede ke společnému prožitku a spolupráci jako takové.

Sbor je pod vedením dvou zkušených hudebnic a zpěvaček, Zuzany Kropáčové a Markéty Foukalové, působících na současné alternativní hudební scéně.

Kurzovné za pololetí je 1.800,- Kč, pro sourozence platí sleva 1.700,- Kč.

 

Podrobné informace:

Z. Kropáčová a M. Foukalová Tošovská

604 208 735, 776 238 854 http://www.beznot.com/
 
Zuzana Kropáčová a Markéta Foukalová Tošovská
 

Zuzana Kropáčová navštěvovala od svých šesti let dětský pěvecký rozhlasový sbor, dále pokračovala na Konzervatoři Jaroslava Ježka v oboru zpěv, kde získala absolutorium. Na této škole pak také vystudovala tříletou nástavbu jazzového oddělení VOŠ v oboru zpěv.
Vedle studia působila v úspěšném autorském nu jazzovém projektu S.O.I.L., se kterým natočila dvě alba. V současné době se věnuje přípravě sólového projektu.

Lektorka Markéta Foukalová prošla několika dětskými sbory. Vystudovala, stejně jako Zuzana, Vyšší odbornou školu Jaroslava Ježka, obor jazzový zpěv. Markéta studovala též na Statní konzervatoři v Praze a vystudovala Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy. Markéta aktivně působí v autorské indie popové kapele Lanugo.

Naposledy změněno pondělí, 04 prosinec 2017 14:38