Udělejte radost a věnujte DÁRKOVÝ POUKAZ do Divadla Kampa

dárkový poukazk dispozici jsou dvě varianty poukazů (na 3 vstupenky nebo na 6 vstupenek). Podrobnosti
s možností objednání
zde.

Kurzy autorského divadla

Eva Elxa - každá 3. a 4. středa v měsíci 18:30-21:00

Kurzy autorského divadla pro herce i neherce.

Praktické seznámení se základy herectví, improvizace a autorské tvorby jako tvůrčích, zábavných a léčivých nástrojů k sebepoznání, seberozvoji, uvolnění fyzických i psychických bloků a probuzení vlastního autentického tvořivého proudu, který nám umožňuje žít náš život naplněně a šťastně.

Praktické seznámení se základy herectví, improvizace a autorské tvorby pro všechny, kteří mají chuť vydat se na dobrodružnou cestu sebepoznání a sebevyjádření skrze divadelní tvorbu jako herci a autoři zároveň. Kurz je také platformou pro vznik a obsazení nového divadelního představení v rámci projektu Červená královna divadla PAP /Pražská alternativní platforma/.

Nové představení volně naváže na ženské rituální představení Červená královna, které se stalo fenoménem a hitem nové ženské vlny v Čechách a na Moravě. 

www.cervenakralovna.czwww.evaelxa.com

 

 

Kurz autorského divadla - intuitivní divadlo, které léčí

Intuitivní léčivé divadlo. Otevřený kurz. Probuzení vlastního autentického tvořivého proudu, který nám umožňuje žít náš život plně a šťastně. Praktické seznámení se základy herectví, improvizace a autorské tvorby jako tvůrčích, zábavných a léčivých nástrojů k sebepoznání. Intuitivní léčivé divadlo pro herce i neherce.

Každá 3. a 4. středa v měsíci 18:30-21:00

Na seminář je třeba předem se přihlásit emailem nebo telefonicky.

Cena: 600,-/s předplatným 500 Kč nebo 300 Kč

 

Podrobné informace:

Eva Elxa

603 245 362 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.evaelxa.com

Herečka, režisérka, divadelní autorka, vedoucí divadla PAP /pražská alternativní platforma/, pedagožka herectví, lektorka divadelních a seberozvojových seminářů, ženských kruhů.

Věnuje se dlouhodobě především autorskému divadlu a improvizaci.

Deset let působila jako pedagog herectví na Konzervatoři a VOŠ Jaroslava Ježka v Praze.

Spolupracovala s Jaroslavem Duškem, Milošem Formanem, Minem  Tanakou, Frankem van de Venem, J.A.Pitínským, Peterem Shummanem

Je autorkou úspěšných představení Prádélko…/Lingerie…, CARMEN aneb Jak je ti mezi dvěma ženami?, Červená královna a několika improvizačních cyklů.

Naposledy změněno pondělí, 04 prosinec 2017 14:43