Udělejte radost a věnujte DÁRKOVÝ POUKAZ do Divadla Kampa

dárkový poukazk dispozici jsou dvě varianty poukazů (na 3 vstupenky nebo na 6 vstupenek). Podrobnosti
s možností objednání
zde.

Cvičení Zdravá záda

Petr Lacina - každé úterý (od 6.3.2018) 11:30-12:45 (150 Kč či 1400 Kč/10 lekcí) 

Dlouholetou praxí prověřené cvičení vycházející z tajné muslimské jógy. Naučíte se ovládat svoje tělo i mysl a pomocí toho sami sebe uzdravovat. Neustále se snažíme řídit svět a dění kolem nás, ale přitom neumíme ovládat sami sebe. Přitom svět kolem nás je odrazem nás samotných…

Cvičení na páteř a klouby převzali z tajné muslimské jógy Larisa Fontina a Mirzakarim Norbekov. V České republice ho poprvé představil Boris Tichanovský.
Komplex Zdravá záda ozdravující páteř a klouby obsahuje fyzická cvičení na všechny partie páteře a představuje efektní prostředek k obnově narušených funkcí hlubokých krátkých zádových svalů. Z nedostatku pohybu v nich dochází k nežádoucím funkčním změnám, ty pak zapříčiňují bolest v oblasti páteře. Soustavným cvičením  komplexu se lze v průběhu individuálně dlouhé doby zbavit nepříjemných pocitu, zcela obnovit pohyblivost páteře a zlepšit celkový zdravotní stav.

Jako u všeho, když chceme obnovit zdraví je nutná pravidelnost. Proto máme nastavené, že je nutné chodit minimálně 10 hodin po sobě, aby došlo k většímu posunu ke zdraví. 

Termín: každé úterý 11:30-12:45

Cena: 150 Kč/lekce 

Platba při první hodině na 10 cvičení po sobě - 1400,-

 

Podrobné informace:

Petr Lacina

  

Petr Lacina

Petr Lacina je vyznavačem přírodní medicíny a očistných technik těla. Během posledních několika let prošel semináři u více učitelů (B. Tichanovský, L. Fotina…)a našel si vlastní způsob, jakým předávat masáže a ozdravné techniky na celkové ozdravení organismu http://www.masazni-studio-zdravi.cz. Prošel zasvěcením do všech stupňů Reiki a od roku 2010 pořádá kurzy, kde zasvěcuje své studenty. V roce 2009 dokončil školu reflexní terapie u manželů Patakyových.
Vedle ozdravných metod a masáží se aktivně věnuje pohybu a sportu. Od roku 2006 pořádá a vede s týmem instruktorů pravidelné kurzy bojového umění Tai-chi, pravidelné kurzy ZDRAVÁ ZÁDA se cvičením na ozdravení páteře a kloubů v těle http://www.cvicenispetrem.cz a ozdravné víkendové semináře
Kurzy masáží a pobyty „Návratu sami k sobě“ vede od roku 2010.
Je příznivcem přírodní medicíny a očistných technik těla, které předává a učí dal. Vše co předává, sám ve svém životě používá.
„Nyní není doba na předávání toho, co máme vyčtené z knih, ale toho, co a jak používáme a prožíváme ve svém každodenním životě.“

Naposledy změněno pátek, 22 prosinec 2017 15:12