Udělejte radost a věnujte DÁRKOVÝ POUKAZ do Divadla Kampa

dárkový poukazk dispozici jsou dvě varianty poukazů (na 3 vstupenky nebo na 6 vstupenek). Podrobnosti
s možností objednání
zde.

Cvičení Zdravá záda

Petr Lacina - každá středa 11:30-12:45 (150 Kč či 1400 Kč/10 lekcí) 

Dlouholetou praxí prověřené cvičení vycházející z tajné muslimské jógy. Naučíte se ovládat svoje tělo i mysl a pomocí toho sami sebe uzdravovat. Neustále se snažíme řídit svět a dění kolem nás, ale přitom neumíme ovládat sami sebe. Přitom svět kolem nás je odrazem nás samotných…

Cvičení na páteř a klouby převzali z tajné muslimské jógy Larisa Fontina a Mirzakarim Norbekov. V České republice ho poprvé představil Boris Tichanovský.
Komplex Zdravá záda ozdravující páteř a klouby obsahuje fyzická cvičení na všechny partie páteře a představuje efektní prostředek k obnově narušených funkcí hlubokých krátkých zádových svalů. Z nedostatku pohybu v nich dochází k nežádoucím funkčním změnám, ty pak zapříčiňují bolest v oblasti páteře. Soustavným cvičením  komplexu se lze v průběhu individuálně dlouhé doby zbavit nepříjemných pocitu, zcela obnovit pohyblivost páteře a zlepšit celkový zdravotní stav.

Jako u všeho, když chceme obnovit zdraví je nutná pravidelnost. Proto máme nastavené, že je nutné chodit minimálně 10 hodin po sobě, aby došlo k většímu posunu ke zdraví. 

Termín: každou středu 12.4.-28.6.2017

Cena: 150 Kč/lekce 

Platba při první hodině na 10 cvičení po sobě - 1400,-

 

Podrobné informace:

Petr Lacina [profil]

  

Naposledy změněno pondělí, 20 březen 2017 20:29