Udělejte radost a věnujte DÁRKOVÝ POUKAZ do Divadla Kampa

dárkový poukazk dispozici jsou dvě varianty poukazů (na 3 vstupenky nebo na 6 vstupenek). Podrobnosti
s možností objednání
zde.

Program - Duše K - tentokrát s Milanem Jeglíkem

17. 10. 2014 19:30

 

Poutavé vyprávění Jaroslava Duška a jeho hostů s besedou s diváky. 

Původně rozhlasový blok Jaroslava Duška, se zde příjemně zabydlel hned v září 2010 a pravidelně nabízí divákům poutavou besedu se zajímavými hosty na témata pozemská i vesmírná. Aktivními účastníky besedy jsou přítomní diváci a proto se program často protáhne až do pozdních večerních hodin.

Pořady budou ke zhlédnutí na našem YouTube kanále, odkaz vždy uveřejníme zde v aktualitách a na našich facebookových stránkách.

16.9. tentokrát s Kocourem a Holubičkou o gotickém životě: 

Malá potřeštěná víla, která ráda dělá radost lidem, ráda čte, tancuje, tvoří, šije i zdobí historické kostýmy, vyrábí šperky, poslouchá hudbu, toulá se přírodou, studuje historii, duchovno a učí se nové věci…

Zbrojnoš svého pána, který rád studuje a poslouchá lidi, spí i cestuje s tesákem, chodí ve zvláštním oblečení, objevuje v historii skrytá tajemství, vyrábí gotický nábytek, směje se předsudkům dnešní doby…
 
Holubička se zabývá studiem historických kostýmů, jejich střihy, výrobou i zdobením.
Kocour se zabývá studiem gotického nábytku, jeho výrobou původní technologií, malbou i zdobností.
Spolu tak tvoří nové a jedinečné věci, které mají svou duši i hlubší smysl…
 
,, Gotika není žádný starý, zapomenutý sloh. Gotika je filosofie a životní styl. ,,
                                                                                                    Kocour
 
16.10. tentokrát o inkluzi s Pavlou Baxovou:
 
V rámci akce Týden pro inkluzi (17. – 23.10. 2016) - tj. začleňování lidí s postižením, a to hlavně mentálním, do běžného života - který pořádá organizace Rytmus - od klienta k občanovi, o.p.s., bude hostem říjnové Duše K ředitelka organizace Pavla Baxová, tématem bude inkluze a společné vzdělávání. Týden pro inkluzi je akce, která vyzývá školy, organizace, různé iniciativy a spolky k zapojení prostřednictvím nějaké "inkluzivní aktivity" např. setkání, diskuze, hra, společné učení, film atd. Více informací najdete na http://tydenproinkluzi.cz/ nebo na http://www.rytmus.org/.
 
 

AKCE JIŽ PROBĚHLA