Udělejte radost a věnujte DÁRKOVÝ POUKAZ do Divadla Kampa

dárkový poukazk dispozici jsou dvě varianty poukazů (na 3 vstupenky nebo na 6 vstupenek). Podrobnosti
s možností objednání
zde.

Program - Tereza - one woman show

22. 11. 2014 19:30 - 20:35

 

Na pozadí humorného životního příběhu mladé pošťačky Terezy se odehrává emotivní proces, který útočí na diváky. Silný zážitek podporují songy písničkářky Radůzy v interpretaci jediné herečky inscenace – Barbory Vackové.

 

Lidské osudy jsou různé, přesto jsou si všechny něčím podobny - bytostnými, živočišnými touhami po věcech zcela obyčejných, přirozených a dosažitelných. Byl nám ale dán rozum - dobrý pracant - který skrze mysl neustále vnucuje výsledky své činnosti. Myslí to s námi dobře (chce nám zajistit radostný a šťastný život) a tak nás zahlcuje věcmi a zážitky pomíjivými, zatímco podstatné uniká. Osobitá pošťačka Tereza v podání mladé herečky Barbory Vackové nás prostřednictvím svého životního příběhu přesvědčí o svém nadhledu a smyslu pro humor…Jak dlouho jej ale ještě bude mít?

Vzpomínky, nerozhodnost, vnitřní nejistota a obavy jsou obsahem mnohých našich chvil. Skryty jsou též v básnickém a hudebním vyjádření Radůziných písní a proto jsou posluchači vzájemně často v emocích propojeni. S laskavým svolením Radůzy byly v inscenaci použity písně sice notoricky známé, ale pro mnohé stále spolehlivě učinné. 

Pořádá umělecká agentura Pierrot.

 

hraje: Barbora Vacková, scénář: Ivan Vacke, režie: David Vacke, písně: Radůza

Odkaz na video zde

045029046084

 

 

AKCE JIŽ PROBĚHLA