Dvě derniéry a jedna premiéra v březnu

Milí diváci, v březnu jsou před námi dvě derniéry a jedna premiéra. 

V březnu je před námi premiéra nového dětského představení Jémine, jémine, masopust pomine dne 15. 3. 2020. Stojí za ní herecká parta, kterou znáte z vánočního představení Jak andělíček Koledníček Vánoce prožil, pod režijní taktovkou Ivety Duškové. Pohádka hezky představí, vše co k masopustu patří, všechny magické neděle, které po masopustním veselí následují a kterými naše prababičky a pradědečkové přivolávali jaro. A rozhodně se bude hodně zpívat!

A když něco nového přichází, je potřeba se i s něčím starším rozloučit. Derniérově uvedeme představení BlaŽenka, které se naposledy odehraje 10. 3. 2020. S tímto hravým, ale zároveň niterným příběhem o radostných i tragických okamžicích v životě ženy se budou loučit herečky Petra Bílková, Pavla Drtinová, Agáta Dušková, Klára Jakubová, Vanda Hauserová, Jana Steidl-Kindernayová a režisérka Iveta Dušková. Budeme rádi, když je svou návštěvou podpoříte. 

Derniéru zažije i hostující soubor NaHraně, který se rozloučí s magickým představením Neskonalá dne 19. 3. Kabaret o nevyléčitelnosti lásky s vůní Sava a chutí lineckých koláčků podle Jiřího Bulise. Viděli jste? Pokud ne, nenechte si ujít!!!

Těšíme se zde v divadle na vás! 

Divadlo Cylindr

Domácí soubor Cylindr je uskupení umělců kolem Ivety Duškové. Zabývají se autorským divadlem pro dospělé a pohádkami pro děti.

vstupenky

Vstupenky rezervujte ONLINE u detailu vybrané akce v programu.

   

Pokladna otevřena od 6. 9. 2021

Pondělí - čtvrtek 14:30 - 18:30
a hodinu před každým představením, kdy probíhá prodej lístků jen na aktuální představení.

   

informace o vstupenkách

kontakt

Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1 - Malá strana,
Kde nás najdete?

   

Fakturační adresa: 
Divadlo Kampa o.p.s.
Újezd 450/40, 118 00 Praha - Malá Strana, IČO: 26559625

    
info@divadlokampa.cz

+420 776 44 77 44
(volejte po - čt 14:30-18:30)