Dárkový poukaz do Divadla Kampa

UDĚLEJTE RADOST
A VĚNUJTE DÁRKOVÝ POUKAZ DO DIVADLA KAMPA

k dispozici jsou dvě varianty poukazů (na 3 vstupenky nebo na 6 vstupenek).

Milí diváci, připravili jsme pro vás speciální možnost podarovat své přátele, příbuzné nebo sebe:). Vytvořili jsme pro vás dárkový poukaz na představení v Divadle Kampa, který vám na 1 rok zajistí 3-6 míst na představení Jaroslava Duška a domácího souboru Cylindr. 

V nabídce máme:

  • POUKAZ NA 3 PŘEDSTAVENÍ, cena 500,-Kč 
  • POUKAZ NA 6 PŘEDSTAVENÍ, cena 1000,-Kč 

S dárkovým poukazem za 500,-Kč můžete navštívit vždy 1x představení Jaroslava Duška a 2x představení domácího souboru Cylindr (ať už večerní představení nebo pohádku).

S dárkovým poukazem za 1000,-Kč můžete navštívit vždy 2x představení Jaroslava Duška a 4x Cylindr (ať už večerní představení nebo pohádku).

Poukaz může samozřejmě využít více osob.

Můžete vybírat z těchto představení:

Po zakoupení poukazu máte předběžně rezervovaný daný počet míst na daná představení po celých 12 měsíců, ve chvíli, kdy se rozhodnete využít poukaz k návštěvě konkrétního představení, je nutné potvrdit účast e-mailem 14 dní před termínem představení na rezervace@divadlokampa.cz. Do e-mailu prosím uveďte číslo poukazu a počet rezervací (1 nebo 2).

Dárkové poukazy pouze na představení Jaroslava Duška neprodáváme. Věříme, že zájem by byl velký, avšak nebyla by pak žádná volná místa na předprodej a možnost přijít i těm, kteří ještě neměli příležitost k nám zavítat. Děkujeme za pochopení.

Pokud jste zvolili platbu převodem, proveďte ji s variabilním symbolem (viz. výše) na číslo účtu: 2600351532/2010 (Fio banka). V případě, že chcete dárkové poukázky poslat poštou připočtěte k ceně 40Kč za odeslání.

Divadlo Cylindr

Domácí soubor Cylindr je uskupení umělců kolem Ivety Duškové. Zabývají se autorským divadlem pro dospělé a pohádkami pro děti.

vstupenky

Vstupenky rezervujte ONLINE u detailu vybrané akce v programu.

   

Otevírací doba pokladny od 10.9.2018
Pondělí - Čtvrtek    14:30 - 18:30
a vždy hodinu před každým představením

   

informace o vstupenkách

kontakt

Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1 - Malá strana,
Kde nás najdete?

   

Fakturační adresa: 
Divadlo Kampa o.p.s.
Újezd 450/40, 118 00 Praha - Malá Strana, IČO: 26559625

    
info@divadlokampa.cz
+420 776 44 77 44 
(volejte POUZE v otevírací době pokladny)