Divadlo NaHraně

Nezávislý pražský soubor, který má rád nové divadelní texty a autory a který hledá čerstvé způsoby jejich jevištního ztvárnění v podobě hereckého divadla. Uměleckým vedoucím je režisér Šimon Dominik, šéf činohry Divadla F. X. Šaldy v Liberci a pravidelný spolupracovník řady českých i moravských profesionálních divadel. Dalšími členy jsou scénograf Karel Čapek a herci Pavel Kryl, Ondřej Novák a Martin Severýn. Spolupracovali jsme s výraznými režiséry i herci nejen své generace, například s Jaroslavou Šiktancovou, Janem Fričem, Marií Málkovou, Vladimírem Markem, Romanem Zachem, Tomášem Pavelkou nebo Lucií Polišenskou.

Zaměřujeme se především na současnou angloamerickou dramatiku, která tvoří páteř našeho repertoáru. Věnujeme se autorům, kteří zatím na českých jevištích úplně nezdomácněli, většinu textů z této oblasti jsme představili v české premiéře. Od roku 2009 jsme uvedli řadu regulérních inscenací i jednorázových projektů, pravidelně spolupracujeme se švédskou ambasádou, pro Knihovnu Václava Havla jsme připravili celý cyklus scénických čtení Havlových her.

 

Divadlo Cylindr

Domácí soubor Cylindr je uskupení umělců kolem Ivety Duškové. Zabývají se autorským divadlem pro dospělé a pohádkami pro děti.

vstupenky

Vstupenky rezervujte ONLINE u detailu vybrané akce v programu.

   

Otevírací doba pokladny:
Pondělí - Čtvrtek    14:30 - 18:30
a vždy hodinu před každým představením, 
kdy probíhá prodej lístků jen na aktuální představení.

   

informace o vstupenkách

kontakt

Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1 - Malá strana,
Kde nás najdete?

   

Fakturační adresa: 
Divadlo Kampa o.p.s.
Újezd 450/40, 118 00 Praha - Malá Strana, IČO: 26559625

    
info@divadlokampa.cz
+420 776 44 77 44 
(volejte POUZE v otevírací době pokladny)