Aktuality

Předprodej na leden a adventní vzkaz

Milí diváci, přátelé, příznivci! Sedím doma u kamen, venku je tma, u nohou mi sedí kocour a dožaduje se hlazení. ... Usměju se, pohladím ho a v duchu si říkám: „Ty se máš!“ A v tu chvíli slyším své srdce, které na mě hovoří klidně a láskyplně: „Vždyť i ty se máš. Všem těm myšlenkám v tvé hlavě nemusíš naslouchat. Neboj se, před úsvitem bývá největší tma. Nerozčiluj se! Zůstaň ve svém středu a vše jen v klidu pozoruj.“ ... A mé srdce něžně pokračuje: „Ano, protože to nejmocnější kouzlo, které vy lidé máte, je láska, tak na to nezapomínejte.“ Hm, to je moudré srdce a srdnaté! Tak nám všem přeji, abychom toto mocné kouzlo v této době temna používali co nejčastěji. Pak máme naději, že zvládneme všechny těžké časy a že nás nic na světě nerozdělí a nepoštve proti sobě. S láskou, Iveta Dušková

Pokladna divadla bude otevřena do posledního představení v tomto roce 22. 12. 2021 a poté se znovu otevře až 6. 1. 2022. Malý inzerát: hledáme posily do úklidového týmu. Ať už paní uklízečku či pana uklízeče. Více na emailu prodeti@divadlokampa.cz.

Více

Vytvořeno Pokladna Neděle listopadu 28, 2021

Obrázek: 2021-11/1638113791_ep-43-web.jpg

Změna termínu premiéry Ady

Vážení diváci,

dovolujeme si Vás upozornit na změnu termínu uvedení nového kabaretu Divadla NaHraně - Ada. PŘEDPREMIÉRA a první uvedení se přesouvá z konce listopadu na 20.12.2021. PREMIÉRA se uskuteční 14.1.2022. Těšíme se na Vás v Divadle Kampa!

Více

Vytvořeno Pokladna Čtvrtek listopadu 18, 2021

Obrázek: 2021-11/1637256319_logo-dnh-2-ctverec.png

Pokladna divadla uzavřena 15. - 17. 11.

Milí diváci, 

upozorňujeme, že ve dnech 15. - 17. 11. bude výjimečně uzavřena pokladna Divadla Kampa. 15. a 16. 11. z důvodů nemoci a 17. 11. z důvodu státního svátku. Opět se uvidíme 18. 11. klasicky v čase 14:30 - 18:30. Pokud do té doby budete potřebovat něco vyřešit, doporučujeme napsat nám na e-mail a my se vám ozveme co nejdříve. Děkujeme za pochopení!

Více

Vytvořeno Pokladna Pondělí listopadu 15, 2021

Obrázek: 2021-11/divadlokampa-022-web.jpg

Křtíme CD Petry Bílkové

Milí diváci,  
znáte Petru Bílkovou a její humorné i dojemné skladby? Pokud ne, je na čase to napravit. Pokud ano, budete z následující zprávy nadšeni! Zveme vás na speciální Kabarety Pepe, na kterých se budou křtít první sólová cédé Petry "Pepe" Bílkové! 9. 11. a 12. 11. v 19.30 v Divadle Kampa. Cédéčka s názvem Nad hladinou můžete zakoupit na pokladně. 

Jednu z jejích divácky nejoblíbenějších skladeb vám odtajňujeme předem jako ochutnávku. Hory doly - poslouchejte zde! 

Více

Vytvořeno Pokladna Čtvrtek listopadu 4, 2021

Obrázek: 2021-11/pepe-web2.jpg

Předprodej na prosinec

Milí diváci,  
dnes 28. 10. v 16 hodin zveřejňujeme předprodej na prosinec. Pro nás to znamená pravidelnou a tradiční dávku vánočních pohádek, svařák a horký mošt a ladění se na Vánoce. Srdečně zveme! 

Speciálně upozorňujeme na Budu všude kolem tebe dne 2. 12., které nadále budeme uvádět jen zhruba jednou za sezónu a tak se jedná o ojedinělou příležitost ho navštívit. 

Také bychom rádi upozornili, že Divadlo Kampa vyhlašuje volnou zónu - tedy prostor, ve kterém jsou všichni vítáni bez roušek, testů a pasů, ale i s nimi. Režim volné zóny garantujeme na všech představeních domácího souboru Cylindr a Jaroslava Duška, u představení hostujících souborů je vždy dobré ověřit si jejich podmínky.  

Více

Vytvořeno Pokladna Pátek října 29, 2021

Obrázek: 2021-10/buduvsude-096.jpg

Předprodej na listopad

Milí diváci,  
28. 10. jsme spustili na webu předprodej na měsíc listopad. A že je tentokrát z čeho vybírat! Dovolte nám upozornit na speciální akce: 
 

Více

Vytvořeno Pokladna Pondělí října 11, 2021

Obrázek: 2020-10/kabaret-pepe-uvodni-2.jpg

Předprodej na listopad

Milí diváci,  
28. 10. jsme spustili na webu předprodej na měsíc listopad. A že je tentokrát z čeho vybírat! Dovolte nám upozornit na speciální akce: 
1. - 6. 11. Festival české a slovenské tvorby pro děti v Praze: Kompletní program najdete zde.
9. a 12. 11. Kabaret Pepe a křest CD! Bývalé šuplíkové "Pepe songy" Petry Bílkové spatří světlo světla na cd plackách! Přijďte, pokřtěte, pobavte se, zakupte a zpívejte všude na cestách. 
13. 11. Benefice Lemnikáta: Celodenní divadelní program na podporu chráněné dílny Lemniskáta, moderuje M. Burešová a J. Dušek. 
19. 11. Rolnička si koleduje: Odpočinkový večer z výrobky z Rolničky a J. Duškem. 
20. 11. Noc divadel 2021: Přidáváme se k tématu "FRESH AIR" a představujeme nádech z naší nové tvorby. Impro Samé Vody nesmí chybět!
26. 11. Ada - premiéra: Kabaret pro tři mužské hlasy v podání divadla NaHraně. 

Více

Vytvořeno Pokladna Pondělí října 11, 2021

Obrázek: 2020-10/kabaret-pepe-uvodni-2.jpg

Předprodej na říjen

Milí naši diváci,  
mám pocit jako bych k vám promlouvala před chvílí. Přála jsem vám krásné prázdniny. A ejhle, ty pomalu končí a přichází září a s ním nová divadelní sezona. Co asi přinese? Neumím věštit z koule, tak vám nemohu říct, co se bude dít a zda zase někdo nebude chtít dokazovat svou moc a důležitost tím, že bude přikazovat, zakazovat, zavírat a strašit. Ale jedno vám přece jen slíbím, že my v Divadle Kampa se pokusíme řídit zákonem, který stojí nad těmi všemi pozemskými a to je vesmírný Zákon Lásky a Harmonie. A v duchu tohoto zákona pro vás budeme i hrát. Dnes 28. 8. v 16 hodin se na webu zobrazí předprodej na měsíc říjen!

Moc se na vás na všechny těšíme!
S láskou Iveta Dušková

Více

Vytvořeno Pokladna Sobota srpna 28, 2021

Obrázek: 2021-08/poseptej.jpg

Záznam nedělní Duše K s Milanem Calábkem

Milí diváci, zde najdete záznam nedělní Duše K - o pandemii z perspektivy kosmické biologie i mikrosvěta nekódující RNA s Milanem Calábkem. Výjimečně jsme jej umístili na portál Vimeo, abychom předešli případnému smazání z našeho YouTube kanálu. Můžete sledovat zde: https://vimeo.com/585282232

A ještě malé uklidnění - často nám píšete ihned po přenosu, že už video nemůžete dohledat. Prosíme vás o trpělivost. Po živém vysílání nám trvá 1-3 dny zpracovat záznam a znovu jej nahrát. Živý přenos je možné sledovat pouze v čase, kdy reálně probíhá. Děkujeme za pochopení!

Více

Vytvořeno Pokladna Úterý srpna 10, 2021

Obrázek: 2021-08/duse-k.jpg

Předprodej na září - premiéry Jmenuji se Orel a Instinkt

Naši milí nejoblíbenější diváci, prázdniny jsou skoro v půlce a my se začínáme ladit na zářijový start. Program na podzim bude pestrý a bohatý, protože, co si budeme povídat, po té pauzičce se nikdo nemůže dočkat pohledu do živého publika! A tak doufáme, že nás v tom nenecháte a k nám do divadla dorazíte v hojném počtu! Předprodej na září najdete na webu od 28. 7. od 16 hodiny. Pokladna bude otevřena opět od 6. 9. 2021, pondělí - čtvrtek v čase od 14.30 do 18.30.

Více

Vytvořeno Pokladna Středa července 28, 2021

Obrázek: 2021-07/jmenuji-se-orel-15.jpg

Přejeme krásné léto a zveme na zájezdy!

Milí věrní a trpěliví diváci,  
končí divadelní sezona 2020/21, během které jsme hráli necelé tři měsíce z desíti. Přesto jsme byli s vámi v neustálém kontaktu přes tzv. virtuální svět, který propojoval ten náš v divadle s tím vaším u vás doma. Tož, díky za něj. Splnil, co bylo nutné. Nikdy však prosím nedovolme, aby tento virtuální svět nahradil ten opravdový skutečný svět, do kterého jsme se narodili, který tu je už miliony let. Jsme jeho součástí teprve chvíli, tak ho neopouštějme a neunikejme do vymyšlené a leckdy i lživé virtuality. Buďme spolu, radujme se spolu, objímejme se, zkrátka žijme s pokorou a vděčností ke všemu opravdovému a živému kolem nás. A prázdniny jsou k tomu jak stvořené. Přeji vám, ať v nich zažijete vše, co máte rádi, lásku, přátelství, kamarádství, dobrodružství, třeba objevíte i něco úplně nového uprostřed tohoto starého světa. 
Obrovské Díky a v září se na vás moc těšíme! S láskou a pokorou,
Iveta Dušková a celé osazenstvo Divadla Kampa

Více

Vytvořeno Pokladna Čtvrtek července 15, 2021

Obrázek: 2018-09/edith-piaf-web-1.jpg

Otevíráme divadlo od 24. května!

Milí naši diváci,  
dlouho očekávaný okamžik je tady. Otevíráme Divadlo Kampa od 24. 5. 2021.
Zase pro vás budeme moci hrát. Ó, Ó, Ó a Sláva. Víte, trochu se mi chce smát i brečet zároveň nad absurditou všeho kolem nás. Možná jsou někteří z vás ze všeho toho dění už unaveni, někdo má vztek, někdo se stále strašně bojí, někomu se chce křičet „Už dost“. Lidé jsou rozděleni napříč celým spektrem. A tak se ptáme, kde je ta pravda, kdo ji má, komu věřit? A co je vlastně pravda a co lež? ... (Pokračování čtěte v této aktualitě.) Těšíme se na vás! Do našeho divadla nepotřebujete nic více, než rozzářené líce. S láskou, Iveta Dušková

V programu najdete představení na květen a červen 2021. Hrajeme pro polovinu kapacity diváků a tak neváhejte a kupujte! Rádi bychom vás pozvali zejména na nové představení, které se ještě s veřejností vůbec nesetkalo - Pošeptej mi to znovu, Harolde! v režii Ivety Duškové. 

Pokladna se pro vás otevírá od 18. 5. do 24. 6. 2021. Každý týden nás zde najdete v úterky, středy a čtvrtky v čase 14:30 - 18:30. Online nákupy vstupenek a rezervace běží samozřejmě nepřetržitě na webu Divadla Kampa. 

Více

Vytvořeno Pokladna Pondělí května 17, 2021

Obrázek: 2021-05/poseptej-mi-to-znovu-harolde-19.jpg

Zrušená Malá Duše K o současném dění nově na Vimeu

Milí diváci, děkujeme za desítky emailů a zpráv. Mnozí z vás zaznamenali, že Malá Duše K - tentokrát o současném dění s Radovanem ze dne 18.4.2021 byla včera v rámci jednoho dne na Youtube zakázána. Založili jsme tedy účet na Vimeo a zde je video znovu v plné délce zveřejněno. Budeme rádi, když nám pomůžete s jeho rozšířením mezi všechny, kteří se na něj včera nestihli podívat. Přejeme všem hezký den a děkujeme za podporu!

Více

Vytvořeno Pokladna Úterý dubna 27, 2021

Obrázek: 2021-04/duse-k-web-aktualita.jpg

Petice proti zákazu knihy Dědeček Oge

Milí diváci a příznivci,
ti z vás, kteří viděli u nás v Divadle Kampa představení Dědeček Oge, které vzniklo podle stejnojmenné knížky etnoložky a spisovatelky Pavlíny Brzákové, si jistě uvědomují, jak silný a pro tuto dobu nesmírně cenný a přínosný je to příběh. Možná někdo z vás četl dokonce i knihu či poslouchal její náhravku v podání Jaroslava Duška. A proto vás prosím, pokud s tím vnitřně budete souhlasit, podpořte petici, která se snaží zachránit její vydání v ruském jazyce. Této knize hrozí v Rusku a to doslova a do písmene její likvidace.
Více informací a petici najdete zde.

S láskou, Iveta Dušková

Více

Vytvořeno Pokladna Čtvrtek dubna 22, 2021

Obrázek: 2021-04/dedecekoge1.jpg

Přímé přenosy před námi

Milí diváci, vytrvale pokračujeme v živém vysílání. Na našich stránkách vždy najdete aktuální program. Nyní se můžete těšit na:
13. 4. Kabaret Pepe a host Michal Hnátek - živý přenos
18. 4. Malá Vizita - živý přenos
9. 5. Malá Vizita - živý přenos
15. 5. Duše K - host bude upřesněn - živý přenos

A už jste viděli toto?
11. 3. Duše K - tentokrát o solfeggio frekvencích s G. Pospíšilem - záznam zde
28. 3. Malá Vizita - záznam zde
5. 4. Duše K - tentokrát s uzdravenými díky učení Bruna Gröninga - záznam zde
13. 4. Kabaret Pepe a host Michal Hnátek - záznam zde

Více

Vytvořeno Pokladna Čtvrtek dubna 8, 2021

Obrázek: 2021-04/kabaret-vyrez-web.jpg

Přímé přenosy před námi

Milí diváci, pokračujeme vytrvale dále v živém vysílání. Na našich stránkách vždy najdete aktuální program. Nyní se můžete těšit na:
13. 4. Kabaret Pepe a host Michal Hnátek - živý přenos
18. 4. Malá Vizita - živý přenos
9. 5. Malá Vizita - živý přenos
15. 5. Duše K - host bude upřesněn - živý přenos

A už jste viděli toto? 
11. 3. Duše K - tentokrát o solfeggio frekveních s Gabrielem Pospíšilem - záznam zde
28. 3. Malá Vizita - záznam zde
5. 4. Duše K - tentokrát s uzdravenými díky učení Bruna Gröninga - záznam zde

Více

Vytvořeno Pokladna Čtvrtek dubna 8, 2021

Obrázek: 2021-03/heidi-pokreslena.jpg

Zveme vás na pohádkové soboty

Hurá, POHÁDKOVÉ SOBOTY! Natočili jsme pro vás a vaše rodiny tři oblíbené pohádky, a chceme je zdarma poslat do vašich domovů. Začínáme tento týden:
13. 2. 2021 v 15 hodin: Země je placatá, jinak tě zabiju! - zde
27. 2. 2021 v 15 hodin: Škola Malého stromu - zde
13. 3. 2021 v 15 hodin: Heidi, děvčátko z hor - zde

Další živé "nepohádkové" přenosy najdete zde: 
7. 2. Malá Vizita - záznam zde
14. 2. Duše K - tentokrát o ovlivňování počasí s Radovanem - záznam zde
23. 2. Kabaret Pepe a tentokrát společnej! - záznam zde
11. 3. Duše K - tentokrát o solfeggio frekveních s Gabrielem Pospíšilem - záznam zde
28. 3. Malá Vizita - záznam zde
5. 4. Duše K - tentokrát s uzdravenými díky učení Bruna Gröninga - živý přenos
13. 4. Kabaret Pepe a host Michal Hnátek - živý přenos
18. 4. Malá Vizita - živý přenos

Více

Vytvořeno Pokladna Úterý února 9, 2021

Obrázek: 2021-03/heidi-pokreslena.jpg

Pokračujeme v krasojízdě živých přenosů

Milí diváci, jak jste si aši všimli, stále nehrajeme. Ale abychom s vámi zůstali v kontaktu, pokračujeme v živých přenosech z Divadla Kampa. 

14. 1. Duše K - tentokrát o tom, jak Žít lehce s Jankem Sedlářem - záznam zde
27. 1. Malá Vizita - záznam zde
7. 2. Malá Vizita - záznam zde
14. 2. Duše K - tentokrát o ovlivňování počasí s Radovanem - záznam zde
23. 2. Kabaret Pepe a tentokrát společnej! - záznam zde

Tipovací soutěž! Tipněte si datum, kdy se naše divadlo znovu otevře. Svůj tip zašlete na kampa@divadlokampa.cz a kdo bude nejblíže reálnému datu otevření, vyhrává 6 volných vstupenek na libovolné představení souboru Cylindr nebo Jaroslava Duška (pouze jeho představení u nás - Malá Vizita nebo Duše K). 

Více

Vytvořeno Pokladna Čtvrtek ledna 21, 2021

Obrázek: 2021-01/kabaret-vyrez-web.jpg

Kouzelné Vánoce přeje Divadlo Kampa

Milí diváci, milí obyvatelé naší země, planety a možná i vy tam ve Vesmíru, chci vám všem moc poděkovat za podporu našeho malého divadélka na Kampě. Poděkovat za podporu nejen finanční a materiální, ale i tu duchovní a ochrannou. Přestože jsme nemohli skoro celý rok hrát a setkávat se s vámi, cítili jsme vaši přízeň a náklonnost, že vám zkrátka osud našeho divadla není lhostejný. Snažili jsme se vás též alespoň skrze obrazovku potěšit a podarovat. A tato vzájemná podpora a spolupráce je to nejkrásnější, co jsme v tomto roce mohli zažít. V životě je totiž nejdůležitější Bytí a Setkávání.

Kouzelné Vánoce a Nový rok se vším všudy nový vám přeje,
Iveta Dušková a všichni z Divadla Kampa

Více

Vytvořeno Pokladna Úterý prosince 22, 2020

Obrázek: 2020-12/andelicek.jpg

Prosincová nadílka živých přenosů

Milí diváci, letošní prosinec proběhne v mnoha ohledech nejen v Divadle Kampa dost netradičně. Ale my máme radost, že se nám podařilo vymyslet i tak nabitý program. Budeme pro vás hrát živě z Divadla Kampa a to nejen besedy, ale i vánoční pohádky! 
3. 12. v 15:33 - První dotek: uvedení nové knihy J. Duška a P. Brzákové - záznam zde
3. 12. v 19:30 - Meditativní hudba Indie: sólo pro sitár - záznam zde
6. 12. v 16:00 - Vánoční pohádka o Kapru Karlovi - záznam zde
6. 12. v 19:30 - Malá Vizita - záznam zde
13. 12. v 16:00 - Jak andělíček Koledníček Vánoce prožil - záznam zde
18. 12. v 19:30 - Kabaret Pepe a host Václav Kopta - záznam zde
19. 12. v 19:30 - Duše K - tentokrát s Jiřím Ledvinkou - záznam zde
Přejeme vám poklidnou a meditativní adventní dobu! 

Více

Vytvořeno Pokladna Středa prosince 2, 2020

Obrázek: 2019-12/top-vanocni-001-xl.jpg

Listopad ve znamení živých přenosů

Milí diváci, jak asi sami tušíte, dle aktuálního nařízení vlády se nebudou konat představení do 20. 11. Pokud se budou opatření prodlužovat, budeme vás o tom znovu informovat. 

Ale přinášíme i dobré zprávy! V listopadu budeme vysílat živě ostošest, aby vám bylo doma veseleji. Všechny živé přenosy najdete na našem Youtube kanálu. V neděli 8. 11. od 19:30 Malá Vizita, v pátek 13. 11. od 19:30  Kabaret Pepe - tentokrát narozeninový speciál, v sobotu 14. 11. od 19:30 Duše K - tentokrát o metodě Wima Hofa s instruktory Terezou, Martinou a Jakubem a ve středu 18. 11. od 19:30 Povídání bez obav - besedu Jaroslava Duška, Michala Roškaňuka a Radka ČihákaTěšíme se na vaše oči a uši! 

Více

Vytvořeno Pokladna Pondělí listopadu 2, 2020

Obrázek: 2020-10/kabaret-pepe-uvodni-2.jpg

Kabaret Pepe až do vašeho obýváčku

Ano, dalo by se sedět doma a bědovat, ale to nemáme ve zvyku. Radši se vám vloudíme na obrazovky do pohodlí vašich domovů prostřednictvím přímých přenosů. Zveme na Kabaret Pepe, který proběhl živě 19. 10. z Divadla Kampa! Aneb jak říká Petra Bílková: "Když nechce Mohamed ke studánce, musí Pepe do obýváku!" Jejím hostem byl tentokrát klavírní guru Petr Ožana. 

Záznam večera sledujte zde. 

Více

Vytvořeno Pokladna Pátek října 16, 2020

Obrázek: 2020-10/kabaret-pepe-uvodni-2.jpg

Divadlo zavřeno 12.10. - 3.11.

Milí diváci, dle aktuálního nařízení vlády se uzavírá Divadlo Kampa a všechna představení se od 12. 10. do 3.11. ruší. Zveme vás tedy ke sledování online přenosů. Prvním z nich je Duše K - tentokrát o lateralitě (leváctví a praváctví) s Lucií Vřešťálovou dne 13.10.2020 v 19:30. Sledovat jej můžete zde. 

Pokladna je od 12. 10. do 3. 11. otevřena v pondělí a středy 14:30-18:30. V úterý a čtvrtky jsme k zastižení pouze telefonicky na čísle 776 44 77 44 v čase 14:30-18:30. 

Moc zdravíme a přejeme vám ze srdce to nejlepší! 

Více

Vytvořeno Pokladna Pátek října 9, 2020

Obrázek: 2020-03/divadlokampa-002.jpg

Zdravíme vás po prázdninách!

posíláme již tradiční pozdrav ke konci měsíce. Trochu nás již znáte a tak vás asi nepřekvapí, že bychom jen velmi neradi podléhali šíření obav a strachů, které se již pomalu začínají vynořovat. U nás v divadle věříme, že prožívání radosti, niterných pozastavení a příjemných zážitků není nějaký nadstandart, ale právě základ zdravého života a pevného zdraví. A tak vás chceme pozvat k nám do divadla tento podzim ještě o něco srdečněji. 

Hrajeme večerní představení pro dospělé, víkendové pohádky pro celé rodiny a dopolední představení pro školní skupiny. Právě školní představení jsou nejvíce ohrožena, protože školy dostávají doporučení ze všech stran. Rádi bychom tedy pozvali jakékoli skupiny rodin a dětí, které třeba i nejsou zastřešeny žádnou oficiální školou - domluvte se společně a přijďte se k nám rozptýlit a udělat si hezké dopoledne. Nesmíme dopustit, aby oheň pohádkového světa fantazie vyhasnul. 

Více

Vytvořeno Pokladna Pátek srpna 28, 2020

Obrázek: 2020-08/divadlokampa-002.jpg

Křest Písniček z Cylindru a soutěž pro básníky!

Milí přátelé Divadla Kampa, zveme vás ke sledování Křestu CD Písničky z Cylindru, který se uskutečnil v pátek 19. 6. 2020. Sledujte záznam a soutěžte! Kdo nám pošle do konce června na kampa@divadlokampa.cz básničku, která obsahujte slova KAMPA, CYLINDR a KOUZLO, může vyhrát obě cédé! Nejlepší básničky milerádi odměníme.

Více

Vytvořeno Pokladna Úterý června 16, 2020

Obrázek: 2020-06/pisnicky-z-cylindru-web.jpg

Hrajeme naplno od 8. června!

Křičíme do světa, že představení od 8. 6. už nemusí probíhat s rozestupy v hledišti, takže uvolňujeme do prodeje plnou kapacitu sálu. Hurá! Máme pro vás Edith Piaf, Kabaret Pepe, Přicházíme v míru s Jaroslavem Duškem, Divadlo NaHraně pro vás připravilo premiéru Jezebel a Řekni mi něco hezkýho, pro děti o víkendech hrajeme Děvčátko Momo, Školu Malého stromu nebo Jak jsem byl Cyrano.
Naplánujte si k nám návštěvu! 

Více

Vytvořeno Pokladna Středa června 3, 2020

Obrázek: 2020-05/divadlokampa-022-web.jpg

V červnu konečně hrajeme!

Třikrát hurá, v červnu budeme konečně hrát! Ano, sice s omezenou kapacitou a v souladu s hygienickými podmínkami, ale stejně jsme moc rádi. Jak to tedy teď bude? Předprodej na červen zveřejníme v pátek 8. 5. v 16:00. Více o otevření pokladny a podmínkách čtete v této aktualitě. Moc se na vás těšíme!

Více

Vytvořeno Pokladna Středa května 6, 2020

Obrázek: 2020-05/divadlokampa-022-web.jpg

Duše K o těle a páteři

Milí diváci,
v neděli 26. 4. od 19:30 jsme pro nás naplánovali a předtočili Duše K - tentokrát o těle a páteři s MUDr. Richardem Smíškem a StopBolestiZad. Bude se mluvit o zdravém sportování, zdravé škole, kvalitě pohybu, souvislostech páteře a různých onemocněních. Aneb jak říká pan doktor Smíšek: Pravidelné cvičení, život v štěstí promění. Sledujte na tomto odkazu: https://youtu.be/aDQiEajpWYg

Více

Vytvořeno Pokladna Pátek dubna 24, 2020

Obrázek: 2020-04/duse-k-web-aktualita.jpg

Přejeme vám krásné Velikonoce!

Milí diváci, 
přejeme vám všem předně nádherné velikonoční svátky.
Ať jsou pro nás pro všechny znovuzrozením přirozeného zdraví a síly! Užijte si je v kruhu rodinném a odpočívejte, jak se dá. 

Divadla Kampa je stále uzavřeno - zbylá dubnová představení (13. - 30. 4.) jsou již také zrušena. Divákům, kteří měli zakoupeny vstupenky, se postupně ozveme. 

Nadále pokračujeme alespoň v živých přenosech - v pondělí 13. 4. sledujte v 19:30 živě Duši K - tentokrát o návratu k Otci s Jiřím Ledvinkou. Sledujte zde!

Více

Vytvořeno Pokladna Pátek dubna 10, 2020

Obrázek: 2020-04/jaro-web.jpg

Oficiální vyjádření ke zrušené Duši K s Milanem Calábkem

Milí diváci, 
podařilo se nám získat vyjádření Ministerstva zdravotnictví a Státního ústavu pro kontrolu léčiv o zrušeném záznamu představení "Malá Vizita & Duše K - tentokrát o koronaviru s Milanem Calábkem" zde dne 15. 3. 2020. Čtěte kompletní vyjádření v této aktualitě (klikněte na Více). Do reportáže zpracoval problematiku odstranění videí Český rozhlas Plzeň. Čtěte a poslouchejte zde.

V tuto chvíli je představení k poslechu v audio podobě zde a k vidění zde. Zde jsou k dispozici psané dokumenty od pana Milana Calábka: dokument z 10. 3.dokument z 18. 3.dokument z 22. 3., a dokument z 1. 4.

Více

Vytvořeno Pokladna Pondělí března 30, 2020

Obrázek: 2020-03/dusek-15-03.jpeg

Pozdrav od paní ředitelky

Milí naši diváci, příznivci a přátelé,

doba je náročná a není snadné se vyznat ve všem, co k nám teď přichází. Spoustu věcí nemůžeme ovlivnit, ze spousty událostí máme strach a jsme zmatení. A tak se ptáme, co dělat, komu věřit, proč se to všechno děje? Odpovědí je hodně, některé v nás budí naději, jiné způsobují strach, či nás vhání do vzteku a bezmoci. Chtěla bych se s vámi podělit o zážitek, který jsem měla 21. března... (čtěte více rozkliknutím této aktuality)

Praktická poznámka o programu na květen: Dnes se měl na webových stránkách objevit předprodej na měsíc květen. Prozatím jej nespouštíme a vyčkáváme na další pokyny. O případném obnovení programu vás budeme samozřejmě okamžitě informovat. 

Více

Vytvořeno Pokladna Sobota března 28, 2020

Obrázek: 2020-03/divadlokampa-002.jpg

Záznam představení Duše K o koronaviru

Milí diváci, 
rádi bychom podali stručnou zprávu o záznamu představení "Malá Vizita & Duše K - tentokrát o koronaviru s Milanem Calábkem" zde dne 15. 3. 2020. Záznam byl umístěn na youtube kanál Divadla Kampa, jako vždy po živém přenosu. Bohužel před dvěma dny youtube tento záznam odstranil s vyjádřením, že porušuje "pravidla komunity". Poté bylo smazáno i ze Seznam TV a v tuto je k poslechu pouze v audio podobě zde. Zde také necháváme dále dostupné alespoň psané dokumenty od pana Milana Calábka: najdete zde a aktualizaci textu z 18.3. zde a 22.3. zde. 

Více

Vytvořeno Pokladna Středa března 25, 2020

Obrázek: 2020-03/dusek-15-03.jpeg

Divadlo zavřeno. Zveme vás ke sledování živých přenosů!

Milí diváci, máme nemilé noviny. Dle aktuálního nařízení vlády se uzavírá Divadlo Kampa a všechna představení se na nejméně 30 dní ruší. Zveme vás však ke sledování živých přenosů, které budeme průběžně pořádat. O jejich konání se dozvíte zde v aktualitách a také na facebooku Divadla Kampa. Prvním z nich byla Malá Vizita a Duše K v jednom - tentokrát o koronaviru s Milanem Calábkem. Záznam již není bohužel dostupný ke shlédnutí online. Dokumenty v psané podobě od pana Calábka najdete zde a aktualizaci textu z 18.3. zde a 22.3. zde. 

Zdraví a dobré náladě zdar!

Více

Vytvořeno Pokladna Čtvrtek března 12, 2020

Obrázek: 2020-03/divadlokampa-002.jpg

Divadlo Kampa je otevřeno!

Milí diváci, naše malé divadlo s nízkou kapacitou je otevřeno! Jelikož se nás netýká zákaz o rušení akcí nad 100 účastníků, srdečně vás v rámci rozptýlení zveme do našeho divadla. Rodiče s dětmi zveme také na uvolněná školní dopolední představení - Heidi, děvčátko z hor dne 16. 3. v 10:00 a Jémine, jémine, masopust pomine dne 18. 3. v 10:00. Cena vstupenek zůstává stejná jako pro školní skupiny, takže je to výjimečná příležitost! Přejeme hodně zdraví a trpělivosti. 

Více

Vytvořeno Pokladna Úterý března 10, 2020

Obrázek: 2020-03/ctverec-aktualita.jpg

Jémine, jémine, masopust pomine

Máme nové představení a do premiéry už je jen krůček! O čem bude? O tom, jaké zvyky a písně k patří k masopustu, co jsou magické neděle a jak naše prababičky a pradědečkové čarovali, aby přivolali jaro. Vezmeme buben, basu a housličky a budeme tancovat, zpívat a veselit se... 
Poprvé 15. 3. 2020 v 16 hodin. 

Více

Vytvořeno Pokladna Pondělí března 9, 2020

Obrázek: 2020-03/medved-kopie.jpg

Dvě derniéry a jedna premiéra v březnu

Milí diváci, v březnu jsou před námi dvě derniéry - BlaŽenka dne 10.3. a Neskonalá dne 19.3. Nenechte si ujít! Ale také máme jednu novinku a to představení pro děti o masopustním veselí s názvem Jémine, jémine, masopust pomine, které má premiéru 15.3. Čtěte více a buďte u toho s námi!  

Více

Vytvořeno Pokladna Úterý ledna 28, 2020

Obrázek: 2020-01/1580218491_blazenka-web.jpg

Otevírací doba o Vánocích 2019

Milí diváci, prosíme o pozornost - pokladna divadla je uzavřena 20.12.2019 - 5.1.2020. Mezi svátky se na nás prosím obracejte pouze prostřednictvím emailu. Přejeme vám krásné svátky a ještě krásnější vstup do Nového roku! 

Více

Vytvořeno Pokladna Pondělí prosince 16, 2019

Obrázek: 2019-12/top-vanocni-001-xl.jpg

První recenze na nový Kabaret Pepe

"Herečka Petra Bílková si vás získá, ať chcete, nebo ne. Kromě hereckého talentu je skvělá hudebnice, sportovkyně a nově ještě řezbářka, ale přesto je naprosto skromná a přirozená. Určitě si nenechte v Divadle Kampa ujít její autorskou novinku Kabaret Pepe, budete nadšeni."

Více

Vytvořeno Pokladna Pondělí prosince 2, 2019

Obrázek: 2019-12/kapepe-6.jpg

Velký úspěch v našem malém divadle

Rádi bychom touto cestou moc poblahopřáli Vandě Hauserové, která se v letošních Cenách Thálie probojovala se svou Edith Piaf do širších nominací za ženský výkon. 

Více

Vytvořeno Pokladna Úterý října 1, 2019

Obrázek: 2019-10/1569929505_57464870-10216442844656448-2190061441216675840-o.jpg

Podzim je tu!

Vážení a milí diváci, nyní již zcela jistě vstupujeme do pravého a nefalšovaného podzimu. Proto bychom vás rádi pozvali k nám do divadla, ohřát se na těle i na duši. V listopadu pro vás chystáme novinku s výbornou herečkou a hudebnicí Petrou Bílkovou.

Více

Vytvořeno Pokladna Sobota září 28, 2019

Obrázek: 2019-10/duchanson.jpg

Zdravíme vás po prázdninách

Milí diváci, zdravíme vás po prázdninách! Doufáme, že jste si krásně odpočinuli a zažili napínavá dobrodružství. Divadlo Kampa je zpět v nové energii a proto vám můžeme prázdniny trochu prodloužit - zveme k nám do divadla každého, kdo hledá ať už příjemný odpočinek, nebo dobrodružství. To vše umíme na jevišti zařídit!

Pokladna je pro vás znovu otevřena od 9. 9. klasicky pondělí až pátek v čase 14:30 - 18:30. 

Více

Vytvořeno Pokladna Čtvrtek srpna 29, 2019

Obrázek: 2019-08/1567069308_heidi-aktualita.jpg

Konec sezony a letní provoz

"Milí diváci, sezóna 2018/2019 pomalu končí a nám i vám začíná léto a s ním spojené prázdniny. Zveme vás do našeho divadla ještě v květnu a červnu, než se úplně zabydlíte na teráskách restaurací a víkendových chatách. Poté nás čeká lenošení, nabírání sil a slunečních paprsků, a možná i nějaké to plánované či nečekané dobrodružství. Tak si vše plnými doušky užijme, ať nás štěstí a dobrá nálada neopouští a ať se zase všichni ve zdraví a spokojenosti navrátíme domů. Protože v září pro vás divadlo znovu otevřeme. " Iveta Dušková, ředitelka
Přes prázdniny je pokladna a kancelář zcela uzavřena. V tuto dobu jsou platby a rezervace možné pouze přes internet se zasláním e-vstupenky. 

Více

Vytvořeno Pokladna Neděle dubna 28, 2019

Obrázek: 2019-05/1558952633_ivetka.jpg

Dobrý den milí diváci,

rádi bychom vás upozornili, že představení Budu všude kolem tebe před sebou má v dubnu derniéru. Ale něco nového jej i střídá - těšíme se na nové pohádkové představení Heidi, děvčátko z hor v režii Ivety Duškové, které už 7. 4. a 28. 4. potěší první děti a dospělé diváky.

Těšíme se na vás v jarních dnech! 

Více

Vytvořeno Pokladna Čtvrtek února 28, 2019

Obrázek: 2019-02/budu-vsude-web.jpg

Premiéra pohádky Heidi, děvčátko z hor

Příběh malého děvčátka Heidi, které svou opravdovostí, upřímností, láskou a radostí, dokáže otevírat i ta nejzatvrzelejší srdce. Dramatizaci podle knížky Johanny Spyriové vytvořila Iveta Dušková.

Více

Vytvořeno Pokladna Pondělí ledna 28, 2019

Obrázek: 2019-01/1548687009_heidi-hlavicka.jpg

BRUTÁLní trojice Divadla NaHraně

Pražské Divadlo NaHraně uvede 1. prosince 2018 v Divadle Kampa v české premiéře úspěšnou hru velšského dramatika Garyho Owena Brutál. V překladu Pavla Dominika a v režii Jiřího Š. Hájka se představí Hynek Chmelař, Ondřej Novák a Matouš Zah.

Více

Vytvořeno Pokladna Úterý listopadu 27, 2018

Obrázek: 2018-12/brutal-web.jpg

Lásky, zklamání, nevěry…

Lásky, zklamání, nevěry… Dřív to žena sice schovala pod dlouhou sukni, což naše babičky říkávaly, ale trápily se tím stejně jako dnes my, které to řešíme a netutláme to....

Více

Vytvořeno Pokladna Úterý listopadu 6, 2018

Obrázek: 2018-11/babicky-036.jpg

Premiéra Babiček od Vlaďky Kužílkové

Netrpělivě očekávaná premiéra je na spadnutí. 22. 10. 2018 se poprvé odehrají Babičky, představení upletené jako cop na naše předky, babičky, prababičky...

Více

Vytvořeno Pokladna Pondělí října 22, 2018

Obrázek: 2018-10/babicky.jpg

Byla jednou jedna žena...

"Šanson je vlastně příběh, a ten musí být takový, aby mu lidé věřili. Musí rvát srdce, a naříkat, to je můj žánr." Edith Piaf

Více

Vytvořeno Pokladna Pátek září 28, 2018

Obrázek: 2018-09/edith-piaf-web-1.jpg

Divadlo Cylindr

Domácí soubor Cylindr je uskupení umělců kolem Ivety Duškové. Zabývají se autorským divadlem pro dospělé a pohádkami pro děti.

vstupenky

Vstupenky rezervujte ONLINE u detailu vybrané akce v programu.

   

Pokladna otevřena od 6. 9. 2021

Pondělí - čtvrtek 14:30 - 18:30
a hodinu před každým představením, kdy probíhá prodej lístků jen na aktuální představení.

   

informace o vstupenkách

kontakt

Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1 - Malá strana,
Kde nás najdete?

   

Fakturační adresa: 
Divadlo Kampa o.p.s.
Újezd 450/40, 118 00 Praha - Malá Strana, IČO: 26559625

    
info@divadlokampa.cz

+420 776 44 77 44
(volejte po - čt 14:30-18:30)